Ndriçues Statik Eglo 99378 PHIANEROS
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 99378 PHIANEROS

Available:Në gjëndje
31,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 99378, pjesë e koleksionit PHIANEROS.
Ndriçues i stilit vintage i krijuar me njjë dizanj të thjeshtë dhe elegant
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme si në sallone, dhoma ndenje dhoma gjumi etj I duhuri për të zbukuruar ambientin tuaj.
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1400
Diametri (në mm) 200

Informacione teknike:
Klasa e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia (1) 13W
Numri i llambave dhe fuqia (2) 3X4W
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 99378, pjesë e koleksionit PHIANEROS. Ndriçues i stilit vintage i krijuar me njjë dizanj të thjeshtë dhe elegant
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme si në sallone, dhoma ndenje dhoma gjumi etj I duhuri për të zbukuruar ambientin tuaj.
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat: Lartësia (në mm) 1400
Diametri (në mm) 200

Informacione teknike: Klasa e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia (1) 13W
Numri i llambave dhe fuqia (2) 3X4W