Ndriçues i varur Eglo 99376 Phianeros
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-55%
Ndriçues i varur Eglo 99376 Phianeros
Ndriçues i varur Eglo 99376 Phianeros
Ndriçues i varur Eglo 99376 Phianeros

Ndriçues i varur Eglo 99376 Phianeros

Available:Në gjëndje
15,900 Lek 35,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo, modeli 99376 Phianeros.
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe të mrekullueshme.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje fantastike.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë në të bardhë/të zezë
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë, i ngrohtë).

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1200
Gjatësia (në mm) 1000
Lartësia e kanopit (në mm) 58
Diametri i kanopes (në mm) 120

Informacionet teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X22W.
Ndriçues i varur nga Eglo, modeli 99376 Phianeros. Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe të mrekullueshme.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje fantastike.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë në të bardhë/të zezë
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë, i ngrohtë).
Përmasat: Lartësia (në mm) 1200 Gjatësia (në mm) 1000 Lartësia e kanopit (në mm) 58 Diametri i kanopes (në mm) 120
Informacionet teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X22W.