Ndriçues Statik Komodine Eglo 99331 MANALBA 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 99331 MANALBA 1

Available:Në gjëndje
5,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 99331, pjesë e linjës MANALBA 1.
I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe i bukur.
Mjaftë i bukur për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhomë gjumi dhomë studimi apo dhe në ambient ndenje.
Ky produkt përbëhet prej qeramikes në ngjyrë ari dhe ai i konturës është pëlhurë në ngjyrë të zezë dhe të artë.
Lloji i ndriçuesit: E14

Përmasat:
Lartësia (në mm) 300
Diametri (në mm) 200
Diametri i bazës (në mm) 125

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 99331, pjesë e linjës MANALBA 1.
I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe i bukur.
Mjaftë i bukur për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhomë gjumi dhomë studimi apo dhe në ambient ndenje.
Ky produkt përbëhet prej qeramikes në ngjyrë ari dhe ai i konturës është pëlhurë në ngjyrë të zezë dhe të artë. Lloji i ndriçuesit: E14
Përmasat:
Lartësia (në mm) 300
Diametri (në mm) 200
Diametri i bazës (në mm) 125

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W