Ndriçues tavanor Eglo 99326 FRADELO 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99326 FRADELO 1

Available:Në gjëndje
19,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99326, pjesë e linjës FRADELO 1.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është plastikë me kristal me ngjyrë të zezë dhe të pastër.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 60
Gjerësia (në mm) 280
Gjatësia (në mm) 280

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 4X3,5W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99326, pjesë e linjës FRADELO 1. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është plastikë me kristal me ngjyrë të zezë dhe të pastër.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 60 Gjerësia (në mm) 280 Gjatësia (në mm) 280
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 4X3,5W