Ndriçues tavanor Eglo 99324 FRADELO 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99324 FRADELO 1

Available:Në gjëndje
5,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99324, pjesë e linjës FRADELO 1.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë, ndërsa materiali i konturës është plastike, kristal.
Stili modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj.
Lloji i ndriquesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 60
Gjerësia (në mm) 140
Gjatësia (në mm) 140

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 1X3,2W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99324, pjesë e linjës FRADELO 1. Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë, ndërsa materiali i konturës është plastike, kristal. Stili modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj. Lloji i ndriquesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 60
Gjerësia (në mm) 140 Gjatësia (në mm) 140

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 1X3,2W