Ndriçues i varur Eglo 99249 Corredera
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99249 Corredera

Available:Në gjëndje
33,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99249 pjesë e koleksionit Corredera
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe mjaft unike.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij futuristike.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik dhe plastike, me kombinimin e ngjyrave të bardhë dhe të zezë.
Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1200
Diametri (në mm) 500

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit: 34W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99249 pjesë e koleksionit Corredera Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe mjaft unike.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij futuristike.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik dhe plastike, me kombinimin e ngjyrave të bardhë dhe të zezë. Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).
Përmasat: Lartësia (në mm) 1200 Diametri (në mm) 500
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Fuqia e ndriçimit: 34W