Ndriçues Statik Komodine Eglo 99101 NOSINO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 99101 NOSINO

Available:Në gjëndje
12,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 99101 , pjesë e koleksionit NOSINO.
I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe tepër unik shumë i bukur në dekorimin e ambienteve të brendshme.
Eshtë një model modern që i pështatet ambienteve të brëndshme si dhomë studimi, dhomë gjumi, etj.
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe ai i konturës pëlhurë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit është E27.
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 99101 , pjesë e koleksionit NOSINO. I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe tepër unik shumë i bukur në dekorimin e ambienteve të brendshme.
Eshtë një model modern që i pështatet ambienteve të brëndshme si dhomë studimi, dhomë gjumi, etj.
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe ai i konturës pëlhurë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit është E27.