Ndriçues mural Eglo 99052 BERREGAS
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 99052 BERREGAS

Available:Në gjëndje
4,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo, modeli 99052, pjesë e linjës BERREGAS.
Ky ndriçues vintage përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë e zezë, e kromuar, ndërsa materiali i konturës është qelqi i avulluar me ngjyrë të zezë-transparente.
Stili modern i këtij ndriçuesi t'i përshtatej ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj.
Lloji i ndriquesit është E27.

Përmasat:
Diametri (në mm) 110

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 1X28W
Ndriçues mural Eglo, modeli 99052, pjesë e linjës BERREGAS. Ky ndriçues vintage përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë e zezë, e kromuar, ndërsa materiali i konturës është qelqi i avulluar me ngjyrë të zezë-transparente. Stili modern i këtij ndriçuesi t'i përshtatej ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj. Lloji i ndriquesit është E27.
Përmasat: Diametri (në mm) 110

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 1X28W