Ndriçues i varur Eglo 99044 MASERLO 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99044 MASERLO 1

Available:Në gjëndje
15,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 99044, pjesë e linjës MASERLO 1.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndërsa materiali i xhamit është pëlhurë me ngjyrë të zezë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 220
Gjatësia (në mm) 780

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X40W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 99044, pjesë e linjës MASERLO 1.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndërsa materiali i xhamit është pëlhurë me ngjyrë të zezë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 220 Gjatësia (në mm) 780
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 2X40W