Ndriçues Statik Eglo 99036 PALBIETA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 99036 PALBIETA

Available:Në gjëndje
25,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo, modeli 99036, pjesë e linjës PALBIETA.
Ndriçues i krijuar me një dizajn mjaftë të bukur dhe të veçantë
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të prendshme duke ju dhënë kështu një ndriçim cilësor dhe dekor ideal.
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura plastike në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: GU10-LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1530
Gjerësia (në mm) 250
Gjatësia (në mm) 350

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X2,8W
Ndriçues Statik Eglo, modeli 99036, pjesë e linjës PALBIETA. Ndriçues i krijuar me një dizajn mjaftë të bukur dhe të veçantë
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të prendshme duke ju dhënë kështu një ndriçim cilësor dhe dekor ideal.
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura plastike në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: GU10-LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat: Lartësia (në mm) 1530 Gjerësia (në mm) 250 Gjatësia (në mm) 350
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 2X2,8W