Ndriçues Mural Eglo 98759 FALICETTO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Mural Eglo 98759 FALICETTO

Available:Në gjëndje
6,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 98759, pjesë e linjësFALICETTO
Ky ndriçues mural përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë dhe të artë.
Eshtë një model i i veçantë modern që i pështatet ambienteve të brendshme sipas dëshirës si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 250
Gjatësia (në mm) 160
Pjesa e zgjatur (në mm) 115

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 98759, pjesë e linjësFALICETTO Ky ndriçues mural përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë dhe të artë. Eshtë një model i i veçantë modern që i pështatet ambienteve të brendshme sipas dëshirës si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 250 Gjatësia (në mm) 160 Pjesa e zgjatur (në mm) 115
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W