Ndriçues mural Eglo 98755 ELIZONDO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 98755 ELIZONDO

Available:Në gjëndje
6,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 98755, pjesë e linjës ELIZONDO
Ky ndriçues profesional përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë, të artë.
Eshtë një model modern që i pështatet ambienteve të brendshme sipas dëshirës, dhomë gjumi, dhomë ndenje, banjo etj.
Lloji i ndriçuesit është E14.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 270
Gjatësia (në mm) 80

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 98755, pjesë e linjës ELIZONDO
Ky ndriçues profesional përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë, të artë. Eshtë një model modern që i pështatet ambienteve të brendshme sipas dëshirës, dhomë gjumi, dhomë ndenje, banjo etj. Lloji i ndriçuesit është E14.
Përmasat: Lartësia (në mm) 270 Gjatësia (në mm) 80
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W