Ndriçues i jashtëm Eglo 98744 Cividino
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-26%
Ndriçues i jashtëm Eglo 98744 Cividino
Ndriçues i jashtëm Eglo 98744 Cividino

Ndriçues i jashtëm Eglo 98744 Cividino

Available:Në gjëndje
5,900 Lek 8,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural tip spoti Eglo. Modeli 98744 pjesë e koleksionit Cividino
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin dhe qelq, me ngjyrë të zezë dhe të bardhë.
Lloji i ndriçuesit LED
 
Përmasat
Lartësia (në mm) 260
Gjatësia (në mm) 120
Pjesa e zgjatur (në mm) 115

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit: 1X6W 
Ndriçues mural tip spoti Eglo. Modeli 98744 pjesë e koleksionit Cividino
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin dhe qelq, me ngjyrë të zezë dhe të bardhë.
Lloji i ndriçuesit LED
  Përmasat Lartësia (në mm) 260 Gjatësia (në mm) 120 Pjesa e zgjatur (në mm) 115
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit: 1X6W