Ndriçues Statik Komodine Eglo 98702 DONATORI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 98702 DONATORI

Available:Në gjëndje
5,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 98702, pjesë e koleksionit DONATORI.
I krijuar me një dizajn mjaftë të bukur dhe të thjeshtë
Eshtë një model klasik që i pështatet ambienteve të brëndshme si dhomë studimi, dhomë gjumi.
Me një ndriçim cilësor dhe mjaftë të qetë
Materiali është plastikë në ngjyrë të zezë
Lloji i ndriçuesit E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 310
Diametri (në mm) 155
Diametri i bazës (në mm) 130

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 98702, pjesë e koleksionit DONATORI. I krijuar me një dizajn mjaftë të bukur dhe të thjeshtë Eshtë një model klasik që i pështatet ambienteve të brëndshme si dhomë studimi, dhomë gjumi.
Me një ndriçim cilësor dhe mjaftë të qetë
Materiali është plastikë në ngjyrë të zezë
Lloji i ndriçuesit E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 310
Diametri (në mm) 155
Diametri i bazës (në mm) 130

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W