Ndriçues i varur Eglo 98651 Ariscani
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 98651 Ariscani

Available:Në gjëndje
5,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98651 pjesë e Ariscani. 
Ndriçues modern me një dizajn të thjeshtë por shumë të bukur. I përshtashëm për dekorimin e ambienteve të brendshme. Ideali për tu vendosur në sallone, zyra, dhoma gjumi apo dhe kuzhinë. Me material cilësor çeliku dhe qelq të avulluar në ngjyrë të zezë transparente

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 200

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98651 pjesë e Ariscani. 
Ndriçues modern me një dizajn të thjeshtë por shumë të bukur. I përshtashëm për dekorimin e ambienteve të brendshme. Ideali për tu vendosur në sallone, zyra, dhoma gjumi apo dhe kuzhinë. Me material cilësor çeliku dhe qelq të avulluar në ngjyrë të zezë transparente

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 200

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W