Ndriçues mural Eglo 98542 MACCACARI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 98542 MACCACARI

Available:Në gjëndje
9,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 98542, pjesë e linjës MACCACARI.
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik dhe alumini me një ngjyrë të zezë dhe të artë, ndërsa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë transparente. 
Eshtë një model modern që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 75
Gjatësia (në mm) 270

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 10W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 98542, pjesë e linjës MACCACARI. Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik dhe alumini me një ngjyrë të zezë dhe të artë, ndërsa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë transparente.  Eshtë një model modern që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 75 Gjatësia (në mm) 270
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 10W