Ndriçues tavanor Eglo 98514 MAROJALES
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 98514 MAROJALES

Available:Në gjëndje
11,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 98514, pjesë e linjës MAROJALES.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është qelq i avulluar me ngjyrë të zezë-transparent.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 280
Gjerësia (në mm) 180
Gjatësia (në mm) 555

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X28W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 98514, pjesë e linjës MAROJALES. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është qelq i avulluar me ngjyrë të zezë-transparent.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 280 Gjerësia (në mm) 180 Gjatësia (në mm) 555
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 2X28W