Ndriçues i varur Eglo 98495 Spadafora
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 98495 Spadafora

Available:Në gjëndje
29,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98495 Ppesë e koleksionit Spadafora.
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
Me kornizë metalike i lyer në të zezë dhe sipërfaqe reflektuese prej plastike transparente.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali alumin, çelik dhe plastikë.
Lloji i ndriçuesit LED, 3000K (I bardhë, i ngrohtë). 
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 80
Gjatësia (në mm) 1160

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X7.5W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98495 Ppesë e koleksionit Spadafora. Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
Me kornizë metalike i lyer në të zezë dhe sipërfaqe reflektuese prej plastike transparente.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali alumin, çelik dhe plastikë.
Lloji i ndriçuesit LED, 3000K (I bardhë, i ngrohtë). 
  Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 80 Gjatësia (në mm) 1160
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 2X7.5W