Ndricues Eglo 98491
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues Eglo 98491

Available:Në gjëndje
17,000 Lek
Image
Secure
Ndricues Eglo, modeli 98491.
Dizajn i thjeshtë dhe modern.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Me ndricim LED, 3000K (I bardhë, i ngrohtë).
Materiali alumin, celik dhe plastikë.
 
Përmasat:
Gjerësia (në mm): 8
Gjatësia (në mm): 1125

Numri i llambave dhe fuqia: 2X13.5W
Shkalla e sigurisë: IP20
Ndricues Eglo, modeli 98491. Dizajn i thjeshtë dhe modern. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Me ndricim LED, 3000K (I bardhë, i ngrohtë). Materiali alumin, celik dhe plastikë.   Përmasat: Gjerësia (në mm): 8 Gjatësia (në mm): 1125
Numri i llambave dhe fuqia: 2X13.5W Shkalla e sigurisë: IP20