Ndriçues tavanor spot Eglo 98395 Seras 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-43%
Ndriçues tavanor spot Eglo 98395 Seras 1
Ndriçues tavanor spot Eglo 98395 Seras 1
Ndriçues tavanor spot Eglo 98395 Seras 1

Ndriçues tavanor spot Eglo 98395 Seras 1

Available:Në gjëndje
3,900 Lek 6,900 Lek
Image
Secure
Nddriçues mural Eglo, modeli 98395. Pjesë e linjës Seras 1.
Ndriçuesi është në formë shine me 3 spote, i përshtatshëm për ambiente të brendshme.
Një dizajn i thjeshtë me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED.
Ndriçimi i ndrohtë 3000K, lumen 250. 
Materiali alumin
 
Përmasat:
Gjerësia (në mm) 65
Gjatësia (në mm) 595
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 3X3W
Nddriçues mural Eglo, modeli 98395. Pjesë e linjës Seras 1. Ndriçuesi është në formë shine me 3 spote, i përshtatshëm për ambiente të brendshme. Një dizajn i thjeshtë me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit GU10-LED. Ndriçimi i ndrohtë 3000K, lumen 250.  Materiali alumin   Përmasat: Gjerësia (në mm) 65 Gjatësia (në mm) 595   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 3X3W