Ndriçues tavanor Eglo 98344 SALTO 3
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-44%
Ndriçues tavanor Eglo 98344 SALTO 3

Ndriçues tavanor Eglo 98344 SALTO 3

Available:Në gjëndje
3,800 Lek 6,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 98344, pjesë e linjës SALTO 3.
Ky lloj ndriçuesi G9-LED përbëhet nga materiali alumini, çeliku me një ngjyrë krom, e zezë. 
Dizajni i tij i thjeshtë përshtatet lehtshëm me ambientet e brendshme si kuzhina, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 195
Gjerësia (në mm) 100
Gjatësia (në mm) 370
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 2X3W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 98344, pjesë e linjës SALTO 3. Ky lloj ndriçuesi G9-LED përbëhet nga materiali alumini, çeliku me një ngjyrë krom, e zezë.  Dizajni i tij i thjeshtë përshtatet lehtshëm me ambientet e brendshme si kuzhina, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 195 Gjerësia (në mm) 100 Gjatësia (në mm) 370   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 2X3W