Ndriçues tavanor Eglo 98325 Nieves
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-40%
Ndriçues tavanor Eglo 98325 Nieves
Ndriçues tavanor Eglo 98325 Nieves
Ndriçues tavanor Eglo 98325 Nieves

Ndriçues tavanor Eglo 98325 Nieves

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 4,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 98325, pjesë e linjës Nieves.
Ky ndriçues i llojit LED përbëhet nga materiali i çelikut i bardhë dhe xhami i tij është plastikë e bardhë dhe e argjendtë.
Ndriçuesi i thjeshtë modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 28
Gjerësia (në mm) 210
Gjatësia (në mm) 210

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 17W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99244
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 98325, pjesë e linjës Nieves. Ky ndriçues i llojit LED përbëhet nga materiali i çelikut i bardhë dhe xhami i tij është plastikë e bardhë dhe e argjendtë. Ndriçuesi i thjeshtë modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 28 Gjerësia (në mm) 210 Gjatësia (në mm) 210

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 17W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99244