Ndriçues i varur Eglo 98291 Torrontes
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-38%
Ndriçues i varur Eglo 98291 Torrontes
Ndriçues i varur Eglo 98291 Torrontes
Ndriçues i varur Eglo 98291 Torrontes

Ndriçues i varur Eglo 98291 Torrontes

Available:Në gjëndje
7,900 Lek 12,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98291, pjesë e koleksionit Torrontes.
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"

Materiali çelik në ngjyrën gri të erret dhe kontura qelq në të zezë transparente.
Lloji i ndriçuesit E27

Permasat:
Lartësia e artikullit (në mm) 1100
Diametri i artikullit (në mm) 345

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98291, pjesë e koleksionit Torrontes. Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"

Materiali çelik në ngjyrën gri të erret dhe kontura qelq në të zezë transparente.
Lloji i ndriçuesit E27
Permasat:
Lartësia e artikullit (në mm) 1100
Diametri i artikullit (në mm) 345

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W