Ndriçues mural Eglo 97886 SAN PERI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 97886 SAN PERI

Available:Në gjëndje
9,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 97886, pjesë e linjës SAN PERI.
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27-LED-A60.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 210
Gjerësia (në mm) 300
Gjatësia (në mm) 130

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X10W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 97886, pjesë e linjës SAN PERI. Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është E27-LED-A60.
Përmasat: Lartësia (në mm) 210 Gjerësia (në mm) 300 Gjatësia (në mm) 130
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X10W