Ndriçues tavanor Eglo 97792 VALLASPRA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-36%
Ndriçues tavanor Eglo 97792 VALLASPRA
Ndriçues tavanor Eglo 97792 VALLASPRA
Ndriçues tavanor Eglo 97792 VALLASPRA

Ndriçues tavanor Eglo 97792 VALLASPRA

Available:Në gjëndje
6,900 Lek 10,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 97792, pjesë e linjës VALLASPRA.
Ky lloj ndriçuesi E14 përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë shampanje. Konturi i tij përbëhet nga opal-mat xhami me një ngjyrë të bardhë.
Dizajni i tij i thjeshtë modern përshtatet lehtshëm me ambientet e brendshme si kuzhina, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 190
Gjerësia (në mm) 165
Gjatësia (në mm) 350
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 2X40W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 97792, pjesë e linjës VALLASPRA. Ky lloj ndriçuesi E14 përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë shampanje. Konturi i tij përbëhet nga opal-mat xhami me një ngjyrë të bardhë. Dizajni i tij i thjeshtë modern përshtatet lehtshëm me ambientet e brendshme si kuzhina, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 190 Gjerësia (në mm) 165 Gjatësia (në mm) 350   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 2X40W