Ndriçues Statik Eglo 97647 VISERBELLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 97647 VISERBELLA

Available:Në gjëndje
14,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo, modeli 97647, pjesë e linjës VISERBELLA
I krijuar me një dizanj elegant dhe mjaftë të veçantë.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme duke i dhënë ambientit një ndriçim cilësor dhe një pamje mjaftë të bukur.  I përshtatshëm për të gjithë ambientet e brendshme.
Me material cilësor çeliku në ngjyrë shampanje dhe ai i konturës pëlhurë në ngjyrë ari.
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1585
Diametri (në mm) 280 
Diametri i bazës (në mm) 230

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Statik Eglo, modeli 97647, pjesë e linjës VISERBELLA I krijuar me një dizanj elegant dhe mjaftë të veçantë.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme duke i dhënë ambientit një ndriçim cilësor dhe një pamje mjaftë të bukur.  I përshtatshëm për të gjithë ambientet e brendshme.
Me material cilësor çeliku në ngjyrë shampanje dhe ai i konturës pëlhurë në ngjyrë ari.
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat: Lartësia (në mm) 1585 Diametri (në mm) 280 
Diametri i bazës (në mm) 230

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W