Ndriçues Statik Komodine Eglo 97646 VISERBELLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 97646 VISERBELLA

Available:Në gjëndje
8,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo 97646 VISERBELLA
 • Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 97646, pjesë e linjës VISERBELLA.
 • I krijuar me një dizanj elegant dhe mjaftë të veçantë.
 • I përshtatshëm për ambiente të brendshme duke i dhënë ambientit një ndriçim cilësor dhe një pamje mjaftë të bukur.  I përshtatshëm për në dhomën e gjumit apo dhe të ndenjes
 • Me material cilësor çeliku në ngjyrë shampanje dhe ai i konturës pëlhurë në ngjyrë ari.
 • Lloji i ndriçuesit: E27

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97646

Familja:

VISERBELLA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Celik

Ngjyra:

Shampanje/Gold

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

400

Diametri (në mm):

180

Diametri i bazes (në mm):

150

Ndriçues Statik Komodine Eglo 97646 VISERBELLA
 • Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 97646, pjesë e linjës VISERBELLA.
 • I krijuar me një dizanj elegant dhe mjaftë të veçantë.
 • I përshtatshëm për ambiente të brendshme duke i dhënë ambientit një ndriçim cilësor dhe një pamje mjaftë të bukur.  I përshtatshëm për në dhomën e gjumit apo dhe të ndenjes
 • Me material cilësor çeliku në ngjyrë shampanje dhe ai i konturës pëlhurë në ngjyrë ari.
 • Lloji i ndriçuesit: E27

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97646

Familja:

VISERBELLA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Celik

Ngjyra:

Shampanje/Gold

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

400

Diametri (në mm):

180

Diametri i bazes (në mm):

150