Ndriçues i varur Eglo 97435 Pausia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 97435 Pausia

Available:Në gjëndje
32,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 97435, pjesë e koleksionit Pausia.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim ideal.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik/alumin në ngjyrë gri dhe kontura plastike në ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 470
Gjatësia (në mm) 540

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X40W, 1X6W, 1X5W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 97435, pjesë e koleksionit Pausia. Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim ideal.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik/alumin në ngjyrë gri dhe kontura plastike në ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)
Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Gjerësia (në mm) 470 Gjatësia (në mm) 540
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X40W, 1X6W, 1X5W