Ndriçues i jashtëm Eglo 97304 Melzo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 97304 Melzo

Available:Në gjëndje
16,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 97304 Melzo
Ndriçues tokësor statik me një dizajn të thjeshtë i cili siguron ndriçim të bardhë, të ngrohtë LED në kopshtin tuaj gjatë natës dhe është i përsosur për ambiente moderne dhe bashkëkohore të jashtme.
Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). Lumen 1300
Materiali alumin dhe plastikë, në ngjyrë të zezë dhe transparente.

Përmasat
Lartësia (në mm) 990
Diametri (në mm) 135

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP65
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X11W
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 97304 Melzo Ndriçues tokësor statik me një dizajn të thjeshtë i cili siguron ndriçim të bardhë, të ngrohtë LED në kopshtin tuaj gjatë natës dhe është i përsosur për ambiente moderne dhe bashkëkohore të jashtme. Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). Lumen 1300 Materiali alumin dhe plastikë, në ngjyrë të zezë dhe transparente.
Përmasat
Lartësia (në mm) 990 Diametri (në mm) 135
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP65
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X11W