Ndriçues Komedine Eglo 97031 TARANDELL
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-56%
Ndriçues Komedine Eglo 97031 TARANDELL
Ndriçues Komedine Eglo 97031 TARANDELL
Ndriçues Komedine Eglo 97031 TARANDELL

Ndriçues Komedine Eglo 97031 TARANDELL

Available:Në gjëndje
3,900 Lek 8,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Komedine Eglo 97031 TARANDELL
 • Ndriçues Komedine Eglo. Modeli 97031, pjesë e koleksionit TARANDELL.
 • Ndriçues modern i krijuar me një dizajn mjaftë të bukur dhe të thjeshtë.
 • Me ndriçim ideal dhe cilësor, është i duhuri për të dekoruar dhe zbukuruar ambientet e brendshme të shtëpisë.
 • Materiali cilësor çelik, alumin në ngjyrë kromi.
 • Lloji i ndriçuesit LED (i bardhë i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97031 

Familja:

TARANDELL

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

6.5 W

Materiali:

Plastike, çelik

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

445

Gjerësia (në mm):

120

Gjatësia (në mm):

120
Ndriçues Komedine Eglo 97031 TARANDELL
 • Ndriçues Komedine Eglo. Modeli 97031, pjesë e koleksionit TARANDELL.
 • Ndriçues modern i krijuar me një dizajn mjaftë të bukur dhe të thjeshtë.
 • Me ndriçim ideal dhe cilësor, është i duhuri për të dekoruar dhe zbukuruar ambientet e brendshme të shtëpisë.
 • Materiali cilësor çelik, alumin në ngjyrë kromi.
 • Lloji i ndriçuesit LED (i bardhë i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97031 

Familja:

TARANDELL

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

6.5 W

Materiali:

Plastike, çelik

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

445

Gjerësia (në mm):

120

Gjatësia (në mm):

120