Ndriçues i varur Eglo 96982 Sabinar
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 96982 Sabinar

Available:Në gjëndje
8,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 96982 pjesë e linjës Sabinar.
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur të stilit skandinav.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Cilësi e lartë dhe materiali çelik dhe druri. 
Lloji i ndriçuesit E27
                              
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 280
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X60W (nuk është e përfshirë në paketim)
Ndriçues i varur Eglo, modeli 96982 pjesë e linjës Sabinar. Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur të stilit skandinav. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Cilësi e lartë dhe materiali çelik dhe druri.  Lloji i ndriçuesit E27
                               Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 280   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 1X60W (nuk është e përfshirë në paketim)