Ndriçues mural Eglo 96567 TAZZOLI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 96567 TAZZOLI

Available:Në gjëndje
6,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo 96567 TAZZOLI
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ky ndriçues tavanor nga seria TAZZOLI përbëhet nga materiali çelik me plastik me nikel saten dhe te zi.
 • I pajisur me një llambe LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

96567

Familja:

TAZZOLI

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3.5W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E zeze / GRI

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

LED

Lloji i celsit 

Celes me prekje

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

300

Gjatesia (në mm):

65
Ndriçues mural Eglo 96567 TAZZOLI
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ky ndriçues tavanor nga seria TAZZOLI përbëhet nga materiali çelik me plastik me nikel saten dhe te zi.
 • I pajisur me një llambe LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

96567

Familja:

TAZZOLI

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3.5W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E zeze / GRI

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

LED

Lloji i celsit 

Celes me prekje

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

300

Gjatesia (në mm):

65