Ndriçues tavanor Eglo 96307 SELVINA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-42%
Ndriçues tavanor Eglo 96307 SELVINA
Ndriçues tavanor Eglo 96307 SELVINA

Ndriçues tavanor Eglo 96307 SELVINA

Available:Në gjëndje
18,900 Lek 32,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 96307, pjesë e linjës SELVINA.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali alumin me ngjyrë kromi dhe konturi i tij nga materiali plastikë e bardhë.
Modeli modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 185
Diametri (në mm) 520

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 24V
Numri I llambave dhe fuqia: 3X8W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 96307, pjesë e linjës SELVINA. Ky ndriçues përbëhet nga materiali alumin me ngjyrë kromi dhe konturi i tij nga materiali plastikë e bardhë. Modeli modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 185 Diametri (në mm) 520
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 24V Numri I llambave dhe fuqia: 3X8W