Ndriçues Mural Eglo 94253 COLTI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Mural Eglo 94253 COLTI

Available:Në gjëndje
1,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 94253, pjesë e linjës COLTI. 
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrëantike-kafe, ndërsa materiali i xhamit është qelq saten me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 115
Diametri (në mm) 455
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 94253, pjesë e linjës COLTI.  Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrëantike-kafe, ndërsa materiali i xhamit është qelq saten me ngjyrë të bardhë. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 115 Diametri (në mm) 455  
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W