Ndriçues i varur Eglo 96258 Tindori
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-29%
Ndriçues i varur Eglo 96258 Tindori
Ndriçues i varur Eglo 96258 Tindori
Ndriçues i varur Eglo 96258 Tindori

Ndriçues i varur Eglo 96258 Tindori

Available:Out of Stock
3,900 Lek 5,500 Lek
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 96258, pjesë e koleksionit Tindori.
Ndriçues i krijuar me stil retro Vintage me një pamje të veçantë, të thjeshtë dhe shumë të bukur në formën e një kafazi.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj apo dhe zyrës.  
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik në ngjyrë gri të hapur dhe kontura prej druri në ngjyrë panje dhe llambën qelq në ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27 

Përmasat:
Lartësia (në mm): 1300
Diametri (në mm): 380
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X60W 
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 96258, pjesë e koleksionit Tindori. Ndriçues i krijuar me stil retro Vintage me një pamje të veçantë, të thjeshtë dhe shumë të bukur në formën e një kafazi. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj apo dhe zyrës.  
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik në ngjyrë gri të hapur dhe kontura prej druri në ngjyrë panje dhe llambën qelq në ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit E27 
Përmasat: Lartësia (në mm): 1300 Diametri (në mm): 380   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 1X60W