Ndriçues i varur Eglo 96103 Lasana 2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 96103 Lasana 2

Available:Në gjëndje
20,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavano Eglo. Modeli 96103, pjesë e koleksionit Lasana 2.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim ideal. Ndriçuesi ka një formë të veçantë që të jep idenë e valëzimeve të dallgëve dhe kështu ndikon dhe ju jep qetësinë që dëshironi të keni mbas një dite të gjatë e të lodhshme.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të artë dhe konttura plastike në të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED, 3000K, (i bardhë i ngrohtë).

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1200
Gjerësia (në mm) 80
Gjatësia (në mm) 870

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Voltazhi 220-240V 50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X8.5W
Ndriçues tavano Eglo. Modeli 96103, pjesë e koleksionit Lasana 2. Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim ideal. Ndriçuesi ka një formë të veçantë që të jep idenë e valëzimeve të dallgëve dhe kështu ndikon dhe ju jep qetësinë që dëshironi të keni mbas një dite të gjatë e të lodhshme.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të artë dhe konttura plastike në të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED, 3000K, (i bardhë i ngrohtë).
Përmasat: Lartësia (në mm) 1200 Gjerësia (në mm) 80 Gjatësia (në mm) 870
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Voltazhi 220-240V 50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X8.5W