Ndriçues tavanor Eglo 96089 MARGITTA 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-50%
Ndriçues tavanor Eglo 96089 MARGITTA 1
Ndriçues tavanor Eglo 96089 MARGITTA 1

Ndriçues tavanor Eglo 96089 MARGITTA 1

Available:Në gjëndje
1,800 Lek 3,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 96089, pjesë e linjës MARGITTA 1.
Ky ndriçues  përbëhet nga materiali i çelikut të bardhë dhe xhami është xham i pastër.
Ndriçuesi i stilit të thjeshtë i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes, kuzhina etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 70
Diametri (në mm) 250

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 3X3,6W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 96089, pjesë e linjës MARGITTA 1. Ky ndriçues  përbëhet nga materiali i çelikut të bardhë dhe xhami është xham i pastër. Ndriçuesi i stilit të thjeshtë i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes, kuzhina etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 70 Diametri (në mm) 250

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 3X3,6W