Ndriçues mural për fëmijë Eglo 95941 LAIA 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-65%
Ndriçues mural për fëmijë Eglo 95941 LAIA 1

Ndriçues mural për fëmijë Eglo 95941 LAIA 1

Available:Në gjëndje
800 Lek 2,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural për fëmijë Eglo, modeli 95941, pjesë e linjës LAIA 1.
Materiali i ndriçuesit është çelikë me ngjyra të ndryshme.
Eshtë një model modern për ambiente të brëndshme si dhomë gjumi për fëmijë.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 140
Gjatësia (në mm) 110

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X3W
Ndriçues mural për fëmijë Eglo, modeli 95941, pjesë e linjës LAIA 1. Materiali i ndriçuesit është çelikë me ngjyra të ndryshme. Eshtë një model modern për ambiente të brëndshme si dhomë gjumi për fëmijë. Lloji i ndriçuesit GU10-LED.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 140
Gjatësia (në mm) 110
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X3W