Ndriçues i varur Eglo 95913 Conessa
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-30%
Ndriçues i varur Eglo 95913 Conessa
Ndriçues i varur Eglo 95913 Conessa
Ndriçues i varur Eglo 95913 Conessa

Ndriçues i varur Eglo 95913 Conessa

Available:Në gjëndje
8,500 Lek 12,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 95913, pjesë e koleksionit Conessa
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Si dhe vetë emri i tij, është i duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje magjepsëse, me ndriçim ideal.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë kromi dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë granil.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED 3000K ( i bardhë i ngrohtë)
 
Permasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 290

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X3W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 95913, pjesë e koleksionit Conessa Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Si dhe vetë emri i tij, është i duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje magjepsëse, me ndriçim ideal.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë kromi dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë granil.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED 3000K ( i bardhë i ngrohtë)   Permasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 290
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X3W