Ndriçues tavanor Eglo 95661 FRADELO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 95661 FRADELO

Available:Në gjëndje
33,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95661, pjesë e linjës FRADELO.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë kromi, ndërsa materiali i konturës është plastikë, kristal.
Stili i këtij ndriçuesi t'i përshtatej ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj.
Lloji i ndriquesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 95
Gjerësia (në mm) 520
Gjatësia (në mm) 520

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 46,5W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95661, pjesë e linjës FRADELO. Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë kromi, ndërsa materiali i konturës është plastikë, kristal. Stili i këtij ndriçuesi t'i përshtatej ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj. Lloji i ndriquesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 95
Gjerësia (në mm) 520 Gjatësia (në mm) 520

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 46,5W