Ndriçues tavanor spot Eglo 95436 Bernedo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-68%
Ndriçues tavanor spot Eglo 95436 Bernedo

Ndriçues tavanor spot Eglo 95436 Bernedo

Available:Në gjëndje
2,200 Lek 6,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95436, pjesë e linjës Bernedo.
Ky lloj ndriçuesi LED përbëhet nga materiali alumini, çeliku me një ngjyrë krom, e zezë. 
Dizajni i tij i thjeshtë modern përshtatet lehtshëm me ambientet e brendshme si kuzhina, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 70
Gjatësia (në mm) 385
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 12V
Numri I llambave dhe fuqia: 2X5W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95436, pjesë e linjës Bernedo. Ky lloj ndriçuesi LED përbëhet nga materiali alumini, çeliku me një ngjyrë krom, e zezë.  Dizajni i tij i thjeshtë modern përshtatet lehtshëm me ambientet e brendshme si kuzhina, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat:
Gjerësia (në mm) 70 Gjatësia (në mm) 385   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 12V Numri I llambave dhe fuqia: 2X5W