Ndriçues mural Eglo 95435 BERNEDO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-56%
Ndriçues mural Eglo 95435 BERNEDO
Ndriçues mural Eglo 95435 BERNEDO

Ndriçues mural Eglo 95435 BERNEDO

Available:Out of Stock
1,490 Lek 3,400 Lek
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 95435, pjesë e linjës BERNEDO
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik, alumin me një ngjyrë kromi dhe e zezë.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 100
Gjatësia (në mm) 60

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 12V
Numri I llambave dhe fuqia: 1X5W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 95435, pjesë e linjës BERNEDO Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik, alumin me një ngjyrë kromi dhe e zezë. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 100 Gjatësia (në mm) 60
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 12V Numri I llambave dhe fuqia: 1X5W