Ndriçues mural i jashtëm Eglo 95371 PASSA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural i jashtëm Eglo 95371 PASSA

Available:Në gjëndje
5,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 95371, pjesë e linjës PASSA
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm por dhe ambientit të brendshëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni dhomat, sallonin, oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë ose dhe vetë për të pasur një moment qetësie.
Materiali çelik në ngjyrë kafe
Lloji i ndriçuesit është GU10-LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 170
Gjatësia (në mm) 60
Pjesa e zgjatur (në mm) 85

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 2X3W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 95371, pjesë e linjës PASSA Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm por dhe ambientit të brendshëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni dhomat, sallonin, oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë ose dhe vetë për të pasur një moment qetësie.
Materiali çelik në ngjyrë kafe
Lloji i ndriçuesit është GU10-LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 170 Gjatësia (në mm) 60 Pjesa e zgjatur (në mm) 85
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 2X3W