Ndriçues tavanor Eglo 95285 CLEMENTE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-44%
Ndriçues tavanor Eglo 95285 CLEMENTE
Ndriçues tavanor Eglo 95285 CLEMENTE
Ndriçues tavanor Eglo 95285 CLEMENTE

Ndriçues tavanor Eglo 95285 CLEMENTE

Available:Në gjëndje
13,900 Lek 25,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo 95285 CLEMENTE
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95285, pjesë e linjës CLEMENTE.
Ky ndriçues i llojit E27 përbëhet nga materiali i çelikut me ngjyrë krom dhe xhami i tij është kristal i pastër.
Ndriçuesi i stilit kristalor klasik i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes etj.
Ndriçuesi ka një dizajn të vecantë dhe tërheqës, ku përdoren kristal të pastër për të krijuar një atmosferë të sofistikuar dhe moderne.
Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 205
 • Diametri (në mm) 450
Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
 • Klasa e sigurisë: 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
 • Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W
Ndriçues tavanor Eglo 95285 CLEMENTE Ndriçues tavanor Eglo, modeli 95285, pjesë e linjës CLEMENTE. Ky ndriçues i llojit E27 përbëhet nga materiali i çelikut me ngjyrë krom dhe xhami i tij është kristal i pastër. Ndriçuesi i stilit kristalor klasik i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes etj. Ndriçuesi ka një dizajn të vecantë dhe tërheqës, ku përdoren kristal të pastër për të krijuar një atmosferë të sofistikuar dhe moderne. Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 205
 • Diametri (në mm) 450
Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
 • Klasa e sigurisë: 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
 • Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W