Ndriçues Statik Eglo 95166 PASTERI
Ndriçues Statik Eglo 95166 PASTERI
Ndriçues Statik Eglo 95166 PASTERI
Ndriçues Statik Eglo 95166 PASTERI

Ndriçues Statik Eglo 95166 PASTERI

6,800 Lek
Sale
Ndriçues Statik Eglo, modeli 95166, pjesë e linjës PASTERI.Ndriçues modern i krijuar me një dizajn mjaftë elegant.I përshtatshëm për ambiente të brendshme si sallone, dhoma ndenje, dhoma gjumi etj Me material cilësor çeliku në një ngjyrë nikel saten dhe ai i konturës është pëlhurë me ngjyrë gri. Përmasat: Lartësia (në mm) 1575Diametri...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues Statik Eglo, modeli 95166, pjesë e linjës PASTERI.
Ndriçues modern i krijuar me një dizajn mjaftë elegant.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si sallone, dhoma ndenje, dhoma gjumi etj
Me material cilësor çeliku në një ngjyrë nikel saten dhe ai i konturës është pëlhurë me ngjyrë gri.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1575
Diametri (në mm) 280
Diametri i bazës (në mm) 230

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W

Artikuj të lidhur