Ndriçues i jashtëm Eglo 95111 PASAIA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-45%
Ndriçues i jashtëm Eglo 95111 PASAIA
Ndriçues i jashtëm Eglo 95111 PASAIA
Ndriçues i jashtëm Eglo 95111 PASAIA

Ndriçues i jashtëm Eglo 95111 PASAIA

Available:Në gjëndje
2,990 Lek 5,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 95111 PASAIA
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 95111 , pjesë e koleksionit PASAIA.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie. 
 • Materiali alumin në ngjyrën gri dhe kontura plastikë në të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (i bardhë i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

95111

Familja:

PASAIA

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

2x4.5 W

Materiali:

Alumin, plastik

Ngjyra:

E bardhe

Numri i llambave:

2

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

280

Gjatësia (në mm):

195
Ndriçues i jashtëm Eglo 95111 PASAIA
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 95111 , pjesë e koleksionit PASAIA.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie. 
 • Materiali alumin në ngjyrën gri dhe kontura plastikë në të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (i bardhë i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

95111

Familja:

PASAIA

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

2x4.5 W

Materiali:

Alumin, plastik

Ngjyra:

E bardhe

Numri i llambave:

2

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

280

Gjatësia (në mm):

195