Ndriçues Mural Eglo 94772 BUZZ-COPPER
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-51%
Ndriçues Mural Eglo 94772 BUZZ-COPPER
Ndriçues Mural Eglo 94772 BUZZ-COPPER

Ndriçues Mural Eglo 94772 BUZZ-COPPER

Available:Në gjëndje
490 Lek 1,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 94772, pjesë e linjës BUZZ-COPPER
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë nikel-saten dhe bakër.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është GU10-LED.

Përmasat:
Diametri (në mm) 60
Pesha 0,21 Kilogram

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X3W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 94772, pjesë e linjës BUZZ-COPPER Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë nikel-saten dhe bakër. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është GU10-LED.
Përmasat: Diametri (në mm) 60 Pesha 0,21 Kilogram
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X3W