NDRICUES I VARUR EGLO 94766 COSSANO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-64%
Ndricues i varur Eglo 94766 Cossano
Ndricues i varur Eglo 94766 Cossano
Ndricues i varur Eglo 94766 Cossano

NDRICUES I VARUR EGLO 94766 COSSANO

Available:Out of Stock
5,900 Lek 16,400 Lek
Secure
NDRICUES I VARUR EGLO 94766
 • Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 94766 pjesë e koleksionit Cossano.
 • I krijuar me një dizajn origjinal dhe modern, i punuar me fije druri të derdhur në ngjyrë mjalti në nuancën e shurupit të panjës. Elemente metalike në krom saten.
 • NDRICUES I VARUR EGLO 94766. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.  
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga NDRICUES I VARUR EGLO 94766.
 • Materiali celik dhe dru.
 • Lloji i ndriçuesit E27
 •  
Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 2000
 • Diametri (në mm) 700
 • Pesha (në kg) 5,87 

Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri I llambave dhe fuqia 1X60W 
NDRICUES I VARUR EGLO 94766
 • Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 94766 pjesë e koleksionit Cossano.
 • I krijuar me një dizajn origjinal dhe modern, i punuar me fije druri të derdhur në ngjyrë mjalti në nuancën e shurupit të panjës. Elemente metalike në krom saten.
 • NDRICUES I VARUR EGLO 94766. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.  
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga NDRICUES I VARUR EGLO 94766.
 • Materiali celik dhe dru.
 • Lloji i ndriçuesit E27
 •  
Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 2000
 • Diametri (në mm) 700
 • Pesha (në kg) 5,87 

Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri I llambave dhe fuqia 1X60W