Ndriçues i varur Eglo 94591 Rocamar
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 94591 Rocamar

Available:Në gjëndje
33,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98628, pjesë e linjës Rocamar.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të veçantë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e bëjn këtë ndriçues të përshtatshëm për ju. Kokat e ndriçuesit jan në formë sferike të rrethuar me grimca kristalesh duke i dhënë kështu një ndriçim të mrekullueshëm dhe një pamje unike ambientit tuaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në njgyrë bakri dhe kontura xham i pastër
Lloji i ndricuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 190
Gjatësia (në mm) 780
Gjatësia e kanopit (në mm) 710
Gjerësia e kanopit (në mm) 48
Lartësia e kanopit (në mm) 24

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X40W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98628, pjesë e linjës Rocamar. Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të veçantë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e bëjn këtë ndriçues të përshtatshëm për ju. Kokat e ndriçuesit jan në formë sferike të rrethuar me grimca kristalesh duke i dhënë kështu një ndriçim të mrekullueshëm dhe një pamje unike ambientit tuaj.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në njgyrë bakri dhe kontura xham i pastër
Lloji i ndricuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 190 Gjatësia (në mm) 780 Gjatësia e kanopit (në mm) 710 Gjerësia e kanopit (në mm) 48 Lartësia e kanopit (në mm) 24
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 3X40W