Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-61%
Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano
Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano
Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano

Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano

Available:Out of Stock
5,900 Lek 15,400 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano
 • Ndriçues i varur nga Eglo, modeli 94441, pjesë e linjës Cossano.
 • Ndriçues me një dizajn origjinal, e punuar me fije druri të derdhur në ngjyrë gri.
 • Elemente metalike në krom saten.
 • Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano, i përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.  
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga  Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano.
 • Materiali celik dhe dru.
 • Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 2000
 • Diametri (në mm) 700
 • Pesha 5,92 Kilogram

Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri I llambave dhe fuqia 1X60W 
Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano
 • Ndriçues i varur nga Eglo, modeli 94441, pjesë e linjës Cossano.
 • Ndriçues me një dizajn origjinal, e punuar me fije druri të derdhur në ngjyrë gri.
 • Elemente metalike në krom saten.
 • Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano, i përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.  
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga  Ndriçues i varur Eglo 94441 Cossano.
 • Materiali celik dhe dru.
 • Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 2000
 • Diametri (në mm) 700
 • Pesha 5,92 Kilogram

Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri I llambave dhe fuqia 1X60W